Aanleiding:

Toenemend aantal meldingen van een onveilig gevoel en overlast gevende jongeren.

Vanuit ondernemers en inwoners in Deurne komen in toenemende mate signalen van overlast en zich onveilig voelen. We vernemen dat het hier om een groep jongeren gaat in de leeftijd van 13 tot en met 17 jaar.

Ook zouden er meer dak,- en thuislozen in het centrum rondzwerven.

Klachten zijn onder meer: vervuiling, vernieling, urineren in de openbare ruimte en het vertonen van dreigend en ongewenst gedrag.

De fractie Deurnese VVD vindt de openbare veiligheid van vitaal belang voor een leefbaar Deurne en willen we dat dit ook snel en goed wordt aangepakt.  We willen weten hoe de gemeente dit op de korte en lange termijn gaat aanpakken.

Maar natuurlijk willen we ook graag weten hoe de bewoners van Deurne hier tegen aankijken. Moeten we bijvoorbeeld meer politie en/of BOA’s in het centrum laten rondlopen?

Stuur ons een e-mail naar info@vvd-deurne.nl  en geef ons uw ervaring, vragen  en mogelijke oplossing door! We zullen deze informatie verzamelen en zorgen dat deze op de juiste plek binnen de gemeente komt zodat ze er mee aan de slag kunnen.

Maar natuurlijk kunt u ook een van onze fractie leden bellen, de telefoonnummers staan op onze website.

Tijd voor actie!