Wiep van Dreumel
- 4 juli 2018

Wiep van Dreumel neemt na 5 jaar afscheid van de fractie

In 2013 werd ik op 17-jarige leeftijd actief bij VVD Deurne. Gedurende deze 5 jaar vervulde ik mijn rol als fractielid en webmaster. Echter heb ik na 5 leuke en interessante jaren besloten om afscheid te nemen van de fractie. Deze keuze was zeker niet makkelijk, maar ik merk dat ik het steeds lastiger kan combineren met mijn fulltime baan bij Bakens Makelaardij, makelaarsstudie en andere activiteiten.

Ik kijk terug op een mooie en leerzame periode. Graag wil ik dan ook iedereen bij VVD Deurne bedanken voor de kansen die mij gegeven zijn en alles wat ik heb mogen leren. Als lid zal ik zeker betrokken blijven bij VVD Deurne. Ook ben ik mijn achterban dankbaar voor het vertrouwen, welke in 2014 en 2018 op mij hebben gestemd tijdens de gemeenteraadsverkiezingen.


Delen

Actueel

Het blok is defect of ontbreekt. De inhoud ontbreekt misschien of u moet wellicht de oorspronkelijke module inschakelen.
Social wall Facebook VVD Deurne
Social Media
Op de Social Wall heb je al onze online activiteiten in een oogopslag in beeld!
Lijst VVD Deurne 2018
Onze mensen
Wij zijn er voor jou!