Marnix Schlösser
- 18 november 2021

Wethouder Marnix neemt afscheid

Na bijna 8 jaar als wethouder zal Marnix Schlösser in de raadsvergadering van 25 januari 2022 afscheid nemen van de gemeente Deurne. Marnix kijkt terug op twee mooie periodes: “Het wethouderschap is een ongelofelijk mooi en eervol ambt. Je werkt direct voor inwoners en maakt daardoor het verschil op de persoonlijke levens van mensen.”. Lees hier zijn afscheidsbrief.

De Deurnese VVD vindt het jammer dat Marnix vertrekt, maar begrijpt zijn besluit. “Het was al bekend dat dit de laatste termijn van Marnix als wethouder zou zijn” aldus fractievoorzitter Tom Oomen. “Het typeert Marnix om altijd vooruit te denken en bezig te zijn met de volgende stap. Zo ook in zijn eigen loopbaan. Wij waarderen dit en wensen hem enorm veel succes in zijn nieuwe baan.”

Wij bedanken Marnix voor zijn jaren inzet voor de gemeente en onze partij!