Stemmen op NS station Deurne
- 15 maart 2017

VVD wil ook stemlokaal op NS station Deurne

VVD Deurne heeft een oproep gedaan aan Burgemeester Mak, om in de toekomst een stemlokaal op het NS station van Deurne in te richten. Inmiddels kan er op meer dan 60 stations in Nederland gestemd worden. In Deurne is dit nog niet het geval en dit is een gemiste kans. Stemmen is belangrijk voor onze democratie en moet zo toegankelijk mogelijk gemaakt worden. Dagelijks maken er ongeveer 4500 reizigers gebruik van het NS station in Deurne.

Het stemlokaal zal gerealiseerd kunnen worden in het stationsgebouw waar ook Daily Deurne is gevestigd. Raadslid Ruud Berkers heeft Burgemeester Mak gevraagd om in contact te treden met Daily Deurne en de mogelijkheden te bespreken. Tijdens de gemeenteraadsverkiezingen op 21 maart 2018 zou het stemlokaal dan operationeel kunnen zijn.


Delen
Social wall Facebook VVD Deurne
Social Media
Op de Social Wall heb je al onze online activiteiten in een oogopslag in beeld!
Lijst VVD Deurne 2018
Onze mensen
Wij zijn er voor jou!