Koeienstal
- 3 juli 2017

VVD Brabant komt uitleg geven over plannen intensieve veehouderij

Op dinsdagavond 4 juli organiseert VVD Brabant een informatieavond in Deurne, over de versnelling transitie duurzame veehouderij. In aanloop naar de besluitvorming op 7 juli willen zij graag met u in gesprek over de voorliggende maatregelen. Er zal ruimte zijn voor debat en vragen. Zowel leden van de VVD als ook geïnteresseerden zijn welkom. VVD Brabant nodigt u bij dezen van harte uit om deze bijeenkomst bij te wonen.

Wat? Informatieavond maatregelen veehouderij
Wanneer? Dinsdag 4 juli
Hoe laat? Inloop vanaf 19.30u, start om 20.00u
Waar? Zalen van Bussel, Sint Jozefstraat 77, 5753 AS te Deurne

LET OP: inschrijving verplicht! U kunt zich uitsluitend inschrijven door het inschrijformulier in te vullen via deze link: https://goo.gl/forms/GiIh3c9bNCzbbmT82.


Delen