Koeienstal
- 3 juli 2017

VVD Brabant komt uitleg geven over plannen intensieve veehouderij

Op dinsdagavond 4 juli organiseert VVD Brabant een informatieavond in Deurne, over de versnelling transitie duurzame veehouderij. In aanloop naar de besluitvorming op 7 juli willen zij graag met u in gesprek over de voorliggende maatregelen. Er zal ruimte zijn voor debat en vragen. Zowel leden van de VVD als ook geïnteresseerden zijn welkom. VVD Brabant nodigt u bij dezen van harte uit om deze bijeenkomst bij te wonen.

Wat? Informatieavond maatregelen veehouderij
Wanneer? Dinsdag 4 juli
Hoe laat? Inloop vanaf 19.30u, start om 20.00u
Waar? Zalen van Bussel, Sint Jozefstraat 77, 5753 AS te Deurne

LET OP: inschrijving verplicht! U kunt zich uitsluitend inschrijven door het inschrijformulier in te vullen via deze link: https://goo.gl/forms/GiIh3c9bNCzbbmT82.


Delen
Social wall Facebook VVD Deurne
Social Media
Op de Social Wall heb je al onze online activiteiten in een oogopslag in beeld!
Lijst VVD Deurne 2018
Onze mensen
Wij zijn er voor jou!