Leden van turnclub KDO uit Deurne © FotoMeulenhof
- 9 april 2019

VVD is blij met sprong voorwaarts KDO

Foto: Leden van turnclub KDO uit Deurne © FotoMeulenhof

Op 21 en 26 maart jongstleden is turnvereniging KDO geïnformeerd over het gebruik van de accommodatie op de Haspelweg 10-14. In deze brief stond onder andere welke hobbels het bestuur moet nemen om elektra te kunnen gebruiken en überhaupt toegang te realiseren. In het Eindhovens Dagblad van 23 maart stond in dezelfde lijn te lezen onder welke slechte omstandigheden leden van turnvereniging KDO sporten (link ED).

Naar aanleiding van deze berichten heeft de Deurnese VVD raadsvragen gesteld, want ook wij zijn van mening dat dit zo niet langer kan. Afgelopen week werd bekend dat het college bijna €693.000 wil vrijmaken om KDO en haar 450 leden aan een goede accommodatie te helpen. Wij zijn blij met deze voorzet en ook KDO heeft zeer positief gereageerd.

Wanneer de raad akkoord gaat kan KDO echt vaart maken om een goed onderkomen te realiseren, uiteraard gaan wij ons ook daarvoor inzetten!