Ruud Berkers
- 16 januari 2019

Uitnodiging afscheid Ruud Berkers

Ruud Berkers gaat binnenkort afscheid nemen van de Deurnese politiek. Zie hier het bericht hierover.

Wanneer iemand zich in deze mate heeft ingezet voor Deurne mag een vertrek niet onopgemerkt voorbij gaan. Daarom hebben wij op 6 februari in gemeenschapshuis de Kastanje in Liessel een afscheidsavond georganiseerd.

Om 19:30 staat de koffie klaar. Aansluitend zal in een "College Tour setting" een interview met Christophe van der Maat (gedeputeerde VVD Brabant) en Ruud Berkers worden gehouden. Tevens stellen kandidaten voor de provinciale staten- en waterschapsverkiezingen zich voor.

Hierna ben je welkom op de borrel waar we Ruud bedanken voor zijn jarenlange inzet voor de Deurnese VVD bij gemeente Deurne. Zet het in je agenda en tot dan!


Delen