Toch live-muziek op buitenpodia tijdens dorpskermissen
- 22 april 2016

Toch live-muziek op buitenpodia tijdens dorpskermissen

Burgemeester Mak heeft de raadsvragen van VVD Deurne beantwoord. Uitkomst is dat er snel met de kasteleins gesproken gaat worden voor een passende oplossing. Deze oplossing betekent dat live-muziek gewoon weer mogelijk is. De Burgemeester heeft zich achter de mening van VVD Deurne geschaard, dat het eigen kleinschalige karakter van de diverse kermissen in de kerkdorpen anders is dan in Deurne centrum.

Raadslid Ruud Berkers hoopt dat de Burgemeester vaart maakt met de gesprekken, zodat het snel duidelijk is wat deze ”passende oplossing” betekent in de praktijk. VVD Deurne houdt dus nog even een vinger aan de pols, totdat de gesprekken afgerond zijn.


Delen
Social wall Facebook VVD Deurne
Social Media
Op de Social Wall heb je al onze online activiteiten in een oogopslag in beeld!
Lijst VVD Deurne 2018
Onze mensen
Wij zijn er voor jou!