Thema-avond over Vluchtelingencrisis met Malik Azmani op 7 nov.
- 21 september 2016

Thema-avond over Vluchtelingencrisis met Malik Azmani op 7 nov.

Op maandag 7 november organiseert VVD Deurne een speciale thema-avond over de vluchtelingencrisis. Het prominente kamerlid Malik Azmani zal als gast aanwezig zijn om het èchte verhaal te vertellen achter deze enorme crisis. Ook onze eigen inwoners van Deurne waren met de mogelijke komst van het AZC bij Willibrordhaeghe nauw betrokken bij dit onderwerp.

Hoe zit het met de Turkije-deal van het kabinet? Wanneer stopt het menselijk leed op de Middellandse Zee? Hoe kan het zijn dat er nu ineens geen AZC’s meer nodig zijn? Allemaal vragen die deze avond de revue zullen passeren.

Tenslotte gaan we in op de gemeentelijke politiek en zal o.a. Wethouder Marnix Schlösser aan het woord zijn. Hoe zorgt Gemeente Deurne voor betere integratie? Hoe zit het met de verdringing op de woningmarkt ten opzichte van onze eigen jeugd?

Het beloofd een interessante avond te worden. Noteer daarom alvast in uw agenda:
- Datum: maandag 07 november 
- Aanvang: 19.30uur. Inloop vanaf 19.00uur. Einde avond om 21.30uur. 
- Locatie: Zalen van Bussel, Sint Jozefstraat 77, Deurne 


Delen