Gemeentehuis Deurne
- 18 maart 2017

Spreekuur belastingsamenwerking Oost-Brabant

Tijdelijk is er een extra loket om direct met uw vragen en opmerkingen terecht te kunnen in het gemeentehuis in Deurne. Het loket is vanaf maandag 13 maart weer open vanaf 15.00 uur tot 19.30 uur. De informatiefolder was bij uw aanslag bijgesloten.

Op 6 maart was het extra loket ook al geopend en kunnen we van een hele positieve ervaring spreken. De meeste vragen kunnen meteen beantwoord worden, er zijn ook taxateurs aanwezig.

En als er nog vragen of onduidelijkheden overblijven worden deze alsnog zo spoedig mogelijk telefonisch afgedaan. Indien uw aanslag te hoog is kan deze meteen worden aangepast en hoeft u dus niet de te hoge aanslag te betalen om vervolgens maandenlang te wachten om een teveel betaald bedrag terug gestort te krijgen.