Populisme vs. Werkelijkheid
- 21 juli 2016

Populisme vs. Werkelijkheid

Waar Burgerpartij Transparant Deurne (BTD) achteraf de schijn wilde ophouden dat zij degene waren die voor openheid en transparantie waren en om die reden tegen het AZC gestemd hebben, geeft Frank van Tilburg nu toe dat het juist VVD Deurne was die fel heeft gepleit voor méér transparantie en communicatie. Frank van Tilburg zei tijdens de raadsvergadering: “Willeke van Rooij heeft meer dan één keer en fanatieker dan ik gepleit voor meer communicatie. Ik heb haar daarin ondersteund maar ben daar niet messcherp in geweest’’.

Tijdens de raadsvergadering heeft de gemeenteraad unaniem de plannen voor een AZC ingetrokken en daarmee is het definitief van de baan.

VVD Deurne heeft geleerd van dit proces en zegt sorry tegen de omwonenden en inwoners van Deurne voor de achteraf onnodige zorgen en slapeloze nachten.


Delen
Social wall Facebook VVD Deurne
Social Media
Op de Social Wall heb je al onze online activiteiten in een oogopslag in beeld!
Lijst VVD Deurne 2018
Onze mensen
Wij zijn er voor jou!