Raadsleden VVD geinstalleerd
- 30 maart 2018

Nieuwe gemeenteraad geïnstalleerd

Donderdag 29 maart is de nieuwe gemeenteraad van Deurne geïnstalleerd. Voor VVD Deurne neemt Marnix Schlösser, Ruud Berkers en Jeroen van Lierop plaats in de gemeenteraad. Zij hebben alle drie de eed en belofte afgelegd. Eerder hebben alle raadsleden van VVD Deurne een VOG aangevraagd, om daarmee aan te tonen dat hun gedrag in het verleden geen bezwaar vormt voor het vervullen van het raadslidmaatschap.

Raadslid Mirjam van Asten nam dinsdag 27 maart afscheid van de Gemeenteraad. Mocht het zo zijn dat Marnix weer Wethouder wordt, dan zullen we Mirjam weer van harte terug begroeten in de Raad. Wij gaan er alles aan doen om dat weer mogelijk te maken.


Delen

Actueel

Het blok is defect of ontbreekt. De inhoud ontbreekt misschien of u moet wellicht de oorspronkelijke module inschakelen.
Social wall Facebook VVD Deurne
Social Media
Op de Social Wall heb je al onze online activiteiten in een oogopslag in beeld!
Lijst VVD Deurne 2018
Onze mensen
Wij zijn er voor jou!