Meer geld naar gladheidsbestrijding
- 6 juni 2016

Meer geld naar gladheidsbestrijding

VVD Deurne vindt veiligheid belangrijk. Ook tijdens de wintermaanden op de wegen en de fietspaden! Daarom willen wij dat er extra geld naar gladheidsbestrijding in Deurne gaat. Met dit extra geld worden de huidige strooiroutes uitgebreid.

Gladheidsbestrijding is een belangrijke taak van de gemeente en het is belangrijk dat er een goed strooibeleid is. Zonder transport staat namelijk alles stil, kan onze jeugd niet naar school, zitten ouderen verplicht binnen en kan de lokale economie niet vooruit.

Op 15 oktober 2016 begint het nieuwe strooiseizoen en gaat er volgens de nieuwe werkwijze gewerkt worden!


Delen
Social wall Facebook VVD Deurne
Social Media
Op de Social Wall heb je al onze online activiteiten in een oogopslag in beeld!
Lijst VVD Deurne 2018
Onze mensen
Wij zijn er voor jou!