Centrum Deurne
- 25 juli 2018

ED Interview met Ruud Berkers: Krapte en leegstand in Deurne

Vandaag stond onze fractievoorzitter Ruud Berkers met een interview in het Eindhovens Dagblad. Hij doet een oproep aan projectontwikkelaars, vastgoedeigenaren en winkeliers om met nieuwe woningbouwplannen te komen. Resultaat zal een win-win-win situatie zijn: minder leegstand, meer woningen en uiteindelijk een mooier centrum!

Om dit te bewerkstelligen is de politiek eerst aan zet. Op korte termijn dienen er keuzes gemaakt te worden om te komen tot een kleiner kernwinkelgebied. Daarna moet er snel een nieuw en flexibeler bestemmingsplan komen. Dit plan moet zich op hoofdlijnen richten op twee zaken:

- Binnen kernwinkelgebied: breed bestemmen voor winkels, volledige horeca en dienstverlening.
- Buiten kernwinkelgebied: breed bestemmen voor woningen, zorgverlening en dienstverlening.

Lees hier het interview. Bij vragen, neem gerust contact op met ruud@vvd-deurne.nl


Delen
Social wall Facebook VVD Deurne
Social Media
Op de Social Wall heb je al onze online activiteiten in een oogopslag in beeld!
Lijst VVD Deurne 2018
Onze mensen
Wij zijn er voor jou!