Markt Deurne
- 21 mei 2020

Deurne staat ruimere terrassen toe vanaf 1 juni!

Foto: Marius van Deursen

De corona-maatregelen hebben veel impact op de Deurnese ondernemingen. Het spreekt tot de verbeelding dat de 1,5 meter maatregel een obstakel is voor de horeca. Op 1,5 meter met elkaar een biertje drinken betekent dat er simpelweg minder gasten op de huidige terrassen passen. Daarom hebben wij op 18 mei samen met het CDA vragen gesteld over de mogelijkheden om de horeca hiermee te helpen. Bekijk de beantwoorde raadsvragen hier.

Wij zijn erg blij dat het college op eigen kracht hier voortvarend mee aan de slag is gegaan en het met ons eens is dat ruimere terrassen de horeca enorm kan helpen. Zo zorgen we ervoor dat het rendabel is om op 1 juni de deuren van restaurants en cafés weer te openen. Ondernemers kunnen zich hier aanmelden voor uitbreiding van de oppervlakte van het terras!