Lijsttrekkersdebat Helenaveen
- 10 januari 2018

De kop is eraf! Eerste lijsttrekkersdebat voor de gemeenteraadsverkiezingen 2018

Gisteravond vond het eerste lijsttrekkersdebat plaats tijdens het ondernemerscafé in Helenaveen. In een volgepakte zaal `In d´Ouwe Peel` werden zes van de zeven lijsttrekkers aan de tand gevoeld. Alleen Transparant Deurne was afwezig.

Onderwerpen als glasvezel, de kermis in Helenaveen, arbeidsmigranten, mestfraude en de zorg kwamen voorbij. Onder leiding van Peter van Dijk gingen de lijsttrekkers in een goede sfeer met elkaar in gesprek. Er was ook ruimte voor vragen uit het publiek.

Onze lijsttrekker Marnix ging uitgebreid in op de arbeidsmigranten problematiek en de kansen in de zorg. Opvallend waren de complimenten die zowel vanuit de politiek als de zaal gegeven werden aan onze wethouder over hoe de zorg in Deurne de afgelopen 4 jaar is aangepakt.

Het volgende debat is op 20 februari.
IMG_6019.JPG