Fractie de Deurnese VVD
- 9 februari 2020

De fractie op bezoek?

Wil jij dat de Deurnese VVD bij jou langskomt? Elke maand trekt onze fractie voor een fractiebijeenkomst de gemeente in. Het doel van deze avonden is om meer in contact te komen (en blijven) met onze achterban. We zijn op zoek naar thema's die leven in onze gemeente en locaties waar wij deze informele bijeenkomsten kunnen houden. In onze agenda (dedeurnesevvd.nl/activiteiten) zijn alle fractiebijeenkomsten opgenomen, zodat je kunt zien wanneer wij beschikbaar zijn.

Deze bijeenkomsten mogen over van alles gaan; van het buitengebied tot duurzaamheid en van scheve stoeptegels tot arbeidsmigranten. Wij staan overal voor open. Ben jij bereid een groepje belanghebbenden bij elkaar te brengen en een pot koffie te zetten, dan komt onze fractie graag bij je op bezoek. Neem contact met ons op via info@vvd-deurne.nl of een berichtje hier op Facebook en dan zien we elkaar hopelijk snel!


Delen