Afscheid Sjef van Gogh
- 27 februari 2018

Dank aan Sjef van Gogh voor zijn inzet

De fractie heeft maandagavond 26 februari afscheid genomen van Sjef van Gogh als fractielid. Sjef was gedurende 5 jaar aan de fractie verbonden en is als commissielid in diverse commissies actief geweest. Tijdens de verkiezingen in 2014 was Sjef onze kandidaat voor St. Jozefparochie, waar hij zich ook jaren heeft ingezet voor de Wijkraad. 

Sjef is altijd zeer puntueel en een man van de details. Vooral met de begrotingsbehandeling was dat altijd een zeer nuttige toevoeging. Sjef wist altijd weer met vragen te komen over details die andere niet gezien hadden!

Namens VVD Deurne bedanken wij Sjef voor zijn inzet.


Social wall Facebook VVD Deurne
Social Media
Op de Social Wall heb je al onze online activiteiten in een oogopslag in beeld!
Lijst VVD Deurne 2018
Onze mensen
Wij zijn er voor jou!