Berry van Waayenburg
- 23 maart 2021

1800 woningen erbij in Deurne!

Geweldig nieuws! Met 1800 nieuwe woningen in zicht wordt perspectief geboden aan iedereen die in Deurne wil (blijven) wonen. Daarom heeft de Deurnese VVD een rondje gemaakt langs de mooiste plekken waar binnenkort een toekomst wordt geboden aan woningzoekenden. In deze serie bijt commissielid Berry van Waayenburg het spits af!

Berry, je staat hier voor het voormalig postkantoor, wat staat hier te gebeuren?
“Volgens mij is het oude postkantoor een van de gebouwen die het langst leeg staat. Eindelijk wordt er met een versnelde procedure gestart om hier een gebouw met 26 appartementen te realiseren!”

En dit braakliggend terrein op de Vlierdenseweg - Eikelstraat?
“Net zoals in heel Nederland hebben we ook in de gemeente Deurne een te kort aan woningen. Mede dankzij de Deurnese VVD is er nu zicht op een 1800 nieuwe woningen voor jong en oud. Dat is geweldig, maar we blijven natuurlijk ogen en oren open houden voor nog meer nieuwe locaties zoals hier!”